WBBSE Madhyamik Sonuç 2023 Tarihi: 19 Mayıs’ta 10. WB sınıfı sonuçlarının açıklanması

Kizilcik

Member
Batı Bengal Orta Öğretim Kurulu, 2023 WBBSE Madhyamik sonuç tarihini yayınladı. WB Class 10 sonuçları 19 Mayıs 2023 saat 10:00’da açıklanacaktır. Adaylar sonuçları wbbse.wb.gov.in adresindeki WBBSE resmi web sitesinde ve ayrıca wbresults.nic.in adresinde görüntüleyebilir.

WBBSE Madhyamik Sonuç 2023 Tarih: WB 10. sınıf sonuçları 19 Mayıs’ta açıklanacak (ANI)

Sonucun tarih ve saati Batı Bengal Eğitim Bakanı Bratya Basu tarafından resmi Twitter hesabından doğrulandı. Tweet şöyle: “19. Mayıs 2023, Cuma 10:00 Madhyamik Pariksha 2023 sonuçları WBBSE tarafından açıklanacak.”

10. Sınıf yönetim kurulu sınavı, 23 Şubat – 4 Mart 2023 tarihleri arasında eyalet genelindeki çeşitli test merkezlerinde gerçekleştirildi. Sınav süresi tüm sınav görevleri için üç saat olup, anketlerin okunması için on beş dakika ayrılmıştır.

WBBSE Madhyamik Sonucu 2023: Nasıl Kontrol Edilir

Class 10 veya Madhyamik sınavlarına giren adaylar, aşağıdaki adımları izleyerek sonuçlarını doğrulayabilirler.

• wbbse.wb.gov.in adresindeki WBBSE resmi web sitesini ziyaret edin.
  • Ana sayfada bulunan WBBSE Madhyamik Result 2023 bağlantısına tıklayın.
  • Gerekli bilgileri girin ve Gönder’i tıklayın.
  • Sonucunuz ekranda görüntülenecektir.
  • Sonucu kontrol edin ve sayfayı indirin.