Odisha 12. Kurul Sınavı 2024 Tarih Sayfası: CHSE HS programı mevcut, burayı kontrol edin

Kizilcik

Member
Odisha Yüksek Orta Öğretim Konseyi, Odisha 12. Kurul Sınavı 2024 tarih sayfasını yayınladı. Eyaletteki 12. Sınıf kurul sınavına katılan adaylar CHSE HS zaman çizelgesini CHSE Odisha’nın chseodisha.nic.in adresindeki resmi web sitesinden kontrol edebilirler.

Odisha 12. Kurul Sınavı 2024 Tarih Sayfası: CHSE HS programı mevcut, burayı kontrol edin

Uzaktan Eğitim (DE) (uzaktan eğitim/mesleki kurs) dahil Sanat/Bilim/İşletme ders programı yayımlandı.

12. Sınıf kurul sınavı 16 Şubat’ta başlayacak ve 20 Mart 2024’te sona erecek. Sınav, 10.00-13.00 saatleri arasında tek vardiya halinde gerçekleştirilecek. Pratik sınav 2 Ocak – 12 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Adayların, tek oturumda sınav başlamadan 30 dakika önce sınav merkezine girmeleri ve sınavdan 15 dakika önce sınav salonuna/salonuna girerek kendilerine ayrılan yerlerini almaları tavsiye edilir. Cevap kitapları sınav başlamadan 15 dakika önce adaylara dağıtılacaktır. Anketler sınav başlamadan 5 dakika önce dağıtılacaktır. Ancak adayların saat 10.00’dan itibaren cevap yazmasına izin veriliyor.

Tarih sayfasını indirmek için adaylar aşağıda belirtilen adımları takip edebilirler.

Daha fazla ayrıntı için adaylar CHSE Odisha’nın resmi web sitesini ziyaret edebilirler.