Nagaland Yönetim Kurulu Sonuçları 2024: NBSE Sınıf 10, 12 sonuçları 26 Nisan'da açıklanacak, ayrıntılar burada

Kizilcik

Member
Nagaland Orta Öğretim Kurulu veya NBSE, HSLC (Sınıf 10) ve HSSLC (Sınıf 12) sonuçlarını 26 Nisan (Cuma) öğleden sonra açıklayacak. NBSE bunu resmi bir açıklamayla duyurdu.

Nagaland Yönetim Kurulu Sonuçları 2024: NBSE, 10. ve 12. Sınıf sonuçlarını 26 Nisan'da yayınlayacak. (Temsili resim/HT Fie)

Kayıt olduktan sonra sınavlara katılan öğrenciler sonuçlarını aşağıdaki resmi web sitesinden kontrol edebilirler: nbse.nl.edu.in. Sonuçlar aynı zamanda indiaresults.com adresinde de görülebilir. Adayların sonuçlarını kontrol etmek için rulo numarası veya isim gibi giriş bilgilerini girmeleri gerekmektedir.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Ayrıca Okuyun: AP SET 2024: Adaylar 28 Nisan sınavlarına hazırlanıyor, salon biletlerini indirmek için doğrudan bağlantı burada

Yayınlandıktan sonra sonuçları gözden geçirme adımları:

• nbse.nl.edu.in adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin.
  • Ana sayfada “Sonuçlar” bölümüne gidin.
  • İhtiyaçlarınıza göre NBSE Sınıf 10 veya 12 sonuç bağlantısına tıklayın.
  • Sağlanan alana giriş bilgilerinizi girin.
  • Sonuçlarınızı kontrol edin.
  • Gelecekte başvurmak üzere bir kopyasını indirin ve yazdırın.
Bu arada NBSE bildiriminde, adayların ilgili geçiş sertifikalarını indirmeye ilişkin hükümleri resmi web sitesinde bulabilecekleri de belirtildi.

Ayrıca Okuyun: AP 10. Sınıf Sonuçları 2024: Bu Yıl Andra Pradeş'te Yapılan 10. Sınıf Sınavlarının 10 İlginç Noktası

Özellikle, NBSE Sınıf 10 kurul sınavları 2024, 13-23 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilirken, Sınıf 12 sınavları bir gün önce, yani 12 Şubat'ta başlayıp 6 Mart 2024'te sona erdi. Bu yıl eyalet genelinde 68 merkezde 10-12. Sınıf kurul sınavına Nagaland'dan 60.000'den fazla öğrenci katıldı.

Haberler / Eğitim / Kurul Sınavları / Nagaland Yönetim Kurulu Sonuçları 2024: NBSE Sınıf 10, 12 sonuçları 26 Nisan'da açıklanacak, ayrıntılar burada