Nagaland Yönetim Kurulu Sonuçları 2023 Tarih: NBSE HSLC, HSSLC sonuçları 24 Mayıs’ta yayınlanacak

Kizilcik

Member
Nagaland Okul Eğitim Kurulu, 2023 için Nagaland Kurul Sonuçlarını yayınladı. NBSE HSLC ve HSSLC sonucu 24 Mayıs 2023’te açıklanacaktır. 10. ve 12. Sınıf Kurul Sınavına kaydolan adaylar, sonuçları nbsenl.edu.in adresindeki NBSE resmi web sitesinde görebilirler.

Nagaland Yönetim Kurulu Sonuçları 2023 Tarih: NBSE HSLC ve HSSLC sonuçları 24 Mayıs’ta açıklanacak (Hindustan Saati Fotoğrafı)

HSLC ve HSSLC sonuçları üçüncü taraf web sitelerinde de bulunacaktır: indiaresults.com ve Exametc.com. Görüntülenen tüm adaylar, sonuçları Google Playstore’dan indirilebilen sonuçlar mobil uygulamasından da kontrol edebilir.

Resmi duyuruya göre kurul, belgeleri yalnızca 29-30 Mayıs 2023 tarihlerinde merkezin amirlerine teslim edecek. Bölge karşılama saatleri, kurulun portalında ve bölge WhatsApp gruplarında sunulacaktır.

Nagaland Yönetim Kurulu Sonuçları 2023: Nasıl Kontrol Edilir

Sınava giren adaylar aşağıdaki adımları takip ederek sonuçlarını inceleyebilirler.

• nbsenl.edu.in adresindeki NBSE resmi web sitesini ziyaret edin.
  • Ana sayfadaki HSLC ve HSSLC bağlantıları için Nagaland Board Results 2023’e tıklayın.
  • Gerekli bilgileri girin ve Gönder’i tıklayın.
  • Sonucunuz ekranda görüntülenecektir.
  • Sonuçları kontrol edin ve sayfayı indirin.
  • İleride kullanmak için bunun bir kopyasını saklayın.
Nagaland HSLC sınavı 10-22 Mart 2023 tarihleri arasında, HSSLC sınavı ise 9 Mart-31 Mart 2023 tarihleri arasında eyalet genelindeki çeşitli sınav merkezlerinde uygulandı.