MBOSE HSSLC Sonuç 2023 Tarih: 12. Meghalaya sınıfı sonuçları bugün açıklanacak

Kizilcik

Member
Meghalaya Okul Eğitim Kurulu, 2023 MBOSE HSSLC sonuç tarihini yayınladı. Meghalaya 12. Sınıf sonuçları 9 Mayıs 2023 tarihinde mesai saatleri içerisinde açıklanacaktır. 12. Sınıf yönetim kurulu sınavına giren adaylar, sonuçları çeşitli web sitelerinde görüntüleyebilirler.

MBOSE HSSLC Sonuç 2023 Tarih: 12. Meghalaya sınıfı sonuçları 9 Mayıs’ta açıklanacak (HT Fotoğrafı)

12. Meghalaya’nın sonuçları tüm akışlar için açıklanacak – Bilim, Ticaret ve Meslek. Web sitelerinin listesi: megresults.nic.in, meghalaya.shiksha. Sonuçları doğrulamak için, adayların Meghalaya Kurul Sınavının sonuçlarını doğrulamak için rol numaralarını kullanmaları gerekir.

Resmi duyuruda şu ifadeler yer almaktadır: “Tura Meghalaya Eğitim Kurulu tarafından yürütülen HSSLC sınavlarının 2023 (Bilim, İşletme ve Meslek) akışlarının sonucu 09.05.2023 tarihinde mesai saatleri içinde açıklanacaktır. Test sonuç kitapçığı 2014’ten itibaren durduruldu. Sonuç kitapçığının tamamı resmi MBOSE web sitesi www.mbose.in’den indirilebilir.”

Bilim, Sanat, Ticaret ve Mesleki Eğitim olmak üzere dört bölümün tümü için Meghalaya HSSLC sınavları 15-30 Mart 2023 tarihleri arasında eyalet genelindeki çeşitli sınav merkezlerinde gerçekleştirildi. Daha fazla ayrıntı için MBOSE resmi web sitesini ziyaret edin.