Haryana Board Sınavı 2024 Tarih Sayfası: BSEH 10., 12. Programlar Mevcut, Buradan Kontrol Edin

Kizilcik

Member
Haryana Okul Eğitim Kurulu, 2024 Haryana Kurul Sınavı tarih sayfasını yayınladı. 10. ve 12. Sınıflar için BSEH tarifeleri yayınlandı ve BSEH'nin bseh.org.in adresindeki resmi web sitesinde mevcut.

Haryana Board Sınavı 2024 Tarih Sayfası: BSEH 10., 12. Programlar Mevcut, Buradan Kontrol Edin

Normal, HOS Fresh, Re-appear, CTP, OCTP, Bölme, Ek, İyileştirme, Mercy Chance için veri sayfaları yayınlandı.

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Kurul tarafından açıklanan takvime göre 10. Sınıf ve Yüksek Ortaöğretim sınavı 27 Şubat 2024'te başlayıp 26 Mart 2024'te, 12. Sınıf veya Yüksek Ortaöğretim sınavı ise 27 Şubat 2024'te başlayıp 2 Nisan 2024'te sona erecek. Sınav 12.00-15.00 saatleri arasında tek vardiya halinde yapılacaktır.

Adayların, taranmış fotoğraflı geçerli bir giriş kartı ibraz ederek sınava girmelerine izin verilir. Adaylar grafik çalışmaları için kendi defterlerini ve kalemlerini getirirler.

Haryana Board Sınavı 2024 Tarih Sayfasını İndirmek için Doğrudan Bağlantı

Haryana Board Sınavı Tarih Sayfası 2024: Nasıl İndirilir

Tarih sayfasını indirmek için adaylar aşağıda belirtilen adımları takip edebilirler.

• BSEH'in resmi web sitesini bseh.org.in adresinden ziyaret edin.
  • Ana sayfada “Haryana Board Sınavı Tarih Sayfası 2024” bağlantısına tıklayın.
  • Adayların tarihleri görebileceği yeni bir PDF dosyası açılacaktır.
  • Sayfayı indirin ve ileride başvurmak üzere basılı bir kopyasını saklayın.
Daha fazla ayrıntı için adaylar BSEH'in resmi web sitesini ziyaret edebilirler.