Gujarat Yönetim Kurulu Sonucu 2024: GSEB Sınıf 10, 12 sonuçlarının Nisan sonuna kadar bekleniyor

Kizilcik

Member
Gujarat Orta ve Yüksek Orta Öğretim Kurulunun (GSHSEB), Gujarat Kurulu 2024 Sonucunu Nisan ayı sonuna kadar ilan etmesi bekleniyor. Sonuçlar açıklandıktan sonra kurul sınavına katılan adaylar GSEB 10. ve 12. Sınıf sonuçlarını GSEB'in resmi web sitesi olan gseb.org'dan kontrol edebilirler.

Gujarat Yönetim Kurulu Sonucu 2024: GSEB Sınıf 10, 12 sonuçlarının Nisan sonuna kadar bekleniyor

Kaynaklar Hindustan Times'a, GSEB 10. ve 12. sonuçlarının Nisan ayı sonuna kadar açıklanmasının beklendiğini söyledi. Ancak Gujarat Kurulu SSC ve HSC sonuçlarının resmi onayı hala kurul tarafından bekleniyor.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!

Bu yıl GSEB 10. sınavı 11-22 Mart 2024 tarihleri arasında ülke genelindeki çeşitli sınav merkezlerinde, Gujarat Board 12. sınavı ise 1-26 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Sonuçları kontrol etmek için adaylar aşağıda belirtilen adımları takip edebilirler.

Daha detaylı bilgi için adaylar GSEB'in resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.