GSEB SSC Salonu Giriş Kartı Yayınlandı, Gujarat Kurulu 10. Giriş Kartını İndirme Bağlantısı

Kizilcik

Member
Gujarat Orta ve Yüksek Orta Öğretim Kurulu (GSEB veya GSHSEB), Mart 2024'te yapılması planlanan SSC veya Sınıf 10 kurul sınavları için salon biletlerini veya giriş kartlarını yayınladı. Gujarat SSC sınav salonu biletleri kurulun web sitesi gseb.org'dan indirilebilir.

GSEB SSC salon bileti yayınlandı (gseb,org)

GSEB SSC salon biletlerini indirmek için aşağıdaki giriş bilgileri gereklidir: Okul dizin numarası ve cep telefonu numarası/e-posta adresi.

Adım 1: Kurulun web sitesi gseb.org'u ziyaret edin.

Adım 2: SSC salon biletinin indirme bağlantısını açın.

Adım 4: Daha önce panoya kayıtlı olan cep telefonu numaranızı veya e-posta kimliğinizi girin

Adım 5: Kayıtlı e-posta kimliğinize veya cep telefonu numaranıza Tek Kullanımlık Şifre (OTP) almak için “Giriş Yap” düğmesine tıklayın.

Adım 6: Salon biletlerini indirin.

Öğrenciler, kurul web sitesinden bireysel salon biletlerini indiremeyeceklerini unutmamalıdır. Okullardan almanız gerekiyor.

Kurul, okullara, “Sınava giren kişinin konuları veya başka herhangi bir tutarsızlık varsa, gerekli yardım için Gandhinagar'daki kurul ofisinin ikincil departmanıyla iletişime geçin” dedi.