Birleşik Krallık Kurulu 10. ve 12. Sonuç 2023 için Geliştirme Sınavı Sonuçlarına uaresults.nic.in adresinden ulaşılabilir.

Kizilcik

Member
Uttarakhand Okul Eğitimi Kurulu, Birleşik Krallık Kurulunun 10. ve 12. İyileştirme Sonucu 2023’ü 8 Eylül’de duyurdu. Adaylar sonuçları uaresults.nic.in adresindeki resmi web sitesinden kontrol edebilirler. Uttarakhand’daki 10. ve 12. Sınıf İyileştirme Sınavına kayıt yaptıran adaylar, sonuçları UBSE’nin ubse.uk.gov.in, uaresults.nic.in adresindeki resmi web sitesinden kontrol edebilirler.

Birleşik Krallık Yönetim Kurulu 2023 10. ve 12. İyileştirme Sonuçlarını Açıkladı; Şimdi uaresults.nic.in adresinden kontrol edin

Devlet Okulları Eğitim Bakanı Dr. Dhan Singh Rawat, bugün Okul Eğitim Müdürlüğü’nde Uttarakhand Okul Eğitim Konseyi Sonuç İyileştirme Sınavı 2023’ün sonuçlarını açıkladı.

Lise sınavına 11.956’sı başarısız, 1.631’i başarılı olmak üzere toplam 13.587 aday başvurdu. Ara sınav için sınav düzeltmesi için toplam 10.119 aday başvurdu. 9346 başarısız oldu ve 773 başarılı oldu.

Birleşik Krallık Board Class 10. ve 12. İyileştirme Sonuçları: Sonuç Nasıl Kontrol Edilir?

Adım 1: Resmi UBSE web sitesine (uaresults.nic.in veya ubse.uk.gov.in) gidin.

2. Adım: Ana sayfadaki sonuçlar bağlantısını bulun

3. Adım: Giriş bilgilerinizi girin

Adım 4: Sonuç ekranda görüntülenecektir.

Adım 5: Sonuçları indirin ve çıktıyı ileride başvurmak üzere yanınızda götürün.

Bu yıl İngiltere kurulunun 12. sonuçlarının genel geçme oranı yüzde 80,98 oldu. Kızların genel geçme oranı %83,49, erkeklerinki ise %78,48’dir. UBSE Sınıf 10 sınavını toplam %85,17 öğrenci geçti. Kızların genel ortalama yüzdesi yüzde 88,94, erkeklerinki ise yüzde 81,48’dir.