Batı Bengal HS Sonucu 2024 Tarih, Saat: WBCHSE Sınıfı 12. sonuçları 8 Mayıs saat 13:00'te açıklanacak

Kizilcik

Member
Batı Bengal Yüksek Orta Öğretim Konseyi, Batı Bengal HS Sonucu 2024 tarih ve saatini yayınladı. WBCHSE Class 12 sonuçları 8 Mayıs 2024 saat 13.00'te açıklanacak. Sonuçlar saat 15.00'ten itibaren resmi internet sitesinde açıklanacak.

WB HS Sonucu 2024 Tarih, Saat: WBCHSE 12. Sonuçları 8 Mayıs saat 13:00'te açıklanacak (Dosya Fotoğrafı)

Sınıf 12 veya Uccha Madhyamik sınavına katılan adaylar, sonuçları WBCHSE'nin wbchse.wb.gov.in adresindeki resmi web sitesinden ve ayrıca wbresults.nic.in adresindeki WB Sonuçlarından kontrol edebilirler.

HT, kriketin her zaman, her yerde yakalanması için tek adres olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Resmi duyuruya göre, ortaöğretim sonuçları 8 Mayıs'ta saat 13.00'te düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak. İşaret formlarının ve geçiş sertifikalarının basılı kopyaları, 10 Mayıs 2024 sabah saat 10:00'dan itibaren Konseyin Dünya Bankası genelindeki 4 bölge ofisi dahil olmak üzere 55 dağıtım merkezinde satışa sunulacak.

Adaylar not kağıtlarını 10 Mayıs 2024 tarihinde kurum başkanı/sorumlu öğretmenden alacaklardır.

Tüm adaylar aşağıda belirtilen adımları takip ederek sonuçlarını kontrol edebilirler.

Daha fazla ayrıntı için adaylar WBCHSE'nin resmi web sitesini ziyaret edebilirler.