12. BSEB Bihar Kurulu Giriş Kartı, Sınav Arası Talimatı Yayımlandı

Kizilcik

Member
Bihar Okulu Sınav Kurulu (BSEB), 2024 Orta Düzey veya 12. Kurul Sınavına giren adayların giriş kartlarını yayınladı. Sınavın 1-12 Şubat tarihleri arasında yapılması planlanıyor. Okul yetkilileri giriş kartına Secondary.biharboardonline.com adresinden ulaşabilirler.

BSEB, 1-12 Şubat tarihleri arasında yapılacak 12. kurul sınavına katılan adayların giriş belgelerini açıkladı. (dosya resmi)

BSEB, yaptığı resmi bildirimde, giriş kartlarının 31 Ocak'a kadar hazır olacağını belirterek, eğitim kurumu başkanlarından, sınava girecek adayların giriş kartlarını, kurul tarafından sağlanan kullanıcı kimliğini kullanarak temin etmelerini ve sınava giriş bilgilerini indirmelerini talep etti. şifrenizi girin ve imzanızı ve kaşenizi girin.

Ram Mandir ile ilgili en son güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin! buraya tıklayın

Ayrıca Okuyun: 24 Ocak için JEE Mains 2024 giriş kartı jeemain.nta.ac.in adresinde mevcut, bağlantı buraya

BSEB ayrıca adayları ilgili eğitim kurumunun yönetimine başvurmaya, giriş kartlarını almaya (eğitim kurumu başkanı tarafından imzalanmış ve mühürlenmiş) ve giriş kartında ayrıntılı olarak belirtildiği gibi planlanan tarih ve vardiyada merkezde bulunmaya yönlendirmiştir. . BSEB, giriş kartının yalnızca teori sınavlarına katılmak için verileceğini söyledi.

BSEB, başvuruların doldurulmasının ardından eğitim kurumu tarafından verilen sahte giriş kartında düzeltmeler yapıldıktan sonra giriş kartında herhangi bir düzeltme yapılmayacağını söyledi.

Eğitim kurumu müdürü veya yöneticisinin giriş belgesinde herhangi bir düzeltme yapması durumunda adayın adı yayınlanmayacak ve ilgili kişi hakkında disiplin ve yasal işlem başlatılacaktır.

Ayrıca Okuyun: CTET 2024 Bugün; Giriş kartı bağlantısı, raporlama zamanı, son dakika kontrol listesi

BSEB'ye göre giriş kartı yalnızca rekabet sınavını geçen adaylar için geçerlidir. Seçme/Gönderme sınavında başarısız olan öğrencilere hiçbir durumda giriş kartı verilmeyecektir. BSEB, talimata uyulmamasının ciddiye alınacağını söyledi.

Ayrıca, 21 Ekim 2023 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından derslere sürekli devamsızlık nedeniyle ilişiği kesilen öğrenciler, 2024 Bihar Ara Kurul Sınavlarına katılamayacaklardır.

Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edin.