10. ve 12. Sınıflar için CBSE Yönetim Kurulu Giriş Kartı 2024 yayınlandı, indirme bağlantısını buradan indirin

Kizilcik

Member
Ortaöğretim Merkez Kurulu, 10 ve 12. sınıflar için CBSE Yönetim Kurulu Giriş Kartını 2024 yayınladı. Ülkedeki 10. veya 12. Sınıf kurul sınavına katılan adaylar, giriş kartını CBSE'nin cbse.gov.in adresindeki resmi web sitesinden indirebilirler. CBSE Giriş Kartı 2024 Canlı Güncellemeler

10. ve 12. Sınıflar için CBSE Yönetim Kurulu Giriş Kartı 2024 yayınlandı, indirme bağlantısını buradan indirin

Giriş kartını indirmek için adayların bir Kullanıcı Kimliği, Şifre ve Güvenlik PIN'ine ihtiyacı olacaktır. Giriş kartı; kayıt numarası, doğum tarihi, sınav adı, adayın adı, anne adı, baba/vasi adı, sınav merkezi adı, engelli kategorisi, giriş kartı kimliği ve sınav tarihinin göründüğü konular gibi ayrıntıları içerir.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

10. ve 12. Sınıf kurul sınavına girecek tüm adaylar, salon biletini veya giriş kartını indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirler.

10. ve 12. Sınıflar için CBSE Kurulu Giriş Kartını 2024 indirmek için doğrudan bağlantı

Sınıf 10, 12 için CBSE Yönetim Kurulu Giriş Kartı 2024: Nasıl İndirilir

• Cbse.gov.in adresindeki CBSE'nin resmi web sitesini ziyaret edin.
  • Ana sayfada bulunan “Pariksha Sangam” bağlantısına tıklayın.
  • Okulların okul bağlantısını seçmesi gereken yeni bir sayfa açılacaktır.
  • Sınav Öncesi Etkinlikler bağlantısını tekrar tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacaktır.
  • Ana sayfada “CBSE Giriş Kartı 2024” bağlantısına tıklayın.
  • Oturum açma ayrıntılarını girin ve “Gönder”e tıklayın.
  • Giriş biletiniz ekranda görüntülenecektir.
  • Giriş kartını kontrol edin ve sayfayı indirin.
  • İleride başvurmak üzere bunun bir kopyasını saklayın.
Daha fazla ayrıntı için adaylar CBSE'nin resmi web sitesini ziyaret edebilirler.

cbse
Sonuç açıklanır açıklanmaz cep telefonunuza ve e-postanıza bildirim alın. Lütfen bu konuda bilgi verin.